Një burrë si Labi, ja si kujdeset për gruan e tij për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë si Labi, ja si kujdeset për gruan e tij për Shën Valentin

08:42 | 15 Shkurt 2019

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri është bërë shumë i përfolur sidomos nga koha që kur është bërë edhe deputet.

Ait ka treguar edhe anën romantike të tij.

Për ditën e të dashuruarve ai e ka surprizuar bashkëshorten e tij, Hanën me lule e çokollata, shkruan lajmi net.

Këtë e bëri të ditur vetë gruaja e Labit e cila e falënderoi publikisht partnerin e jetës në rrjetin social.

“Faleminderit jeta jem”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që çifti bëjnë jetë mjaft të lumtur dhe janë të martuar prej vitesh.

Komento: