Një grua e kujdesshme si Nera, shikoni mëngjesin që ka përgatitur për burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një grua e kujdesshme si Nera, shikoni mëngjesin që ka përgatitur për burrin

10:41 | 22 Shkurt 2019

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Duket se gruaja e Sabriu Fejzullahut është mjaftë e kujdesshme.

Sot përmes një InstaStory ajo ka treguar mëngjesin që ka përgatitur për familjen e saj./ORAinfo/

Komento: