Një grua e mbuluar me rrudha, nuk do ta njihni më ‘Zymrytin’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një grua e mbuluar me rrudha, nuk do ta njihni më ‘Zymrytin’

20:05 | 22 Shkurt 2019

Hatice Aslan është një prej aktoreve më të përfolura në Turqi.

Ajo luajti në shumë filma dhe seriale turke, mirëpo, roli që e bëri shumë të njohur në publik është ai i ‘Zymrytit’ në serialin shumë të njohur ‘Lale Devri’, përcjell ORAinfo.

Që nga ky serial ajo ka ndryshuar shumë e kjo vërehet në foto që i poston.

Zymryti tani duket shumë më e moshuar dhe mezi njihet./ORAinfo/

Komento: