Një grua e zonja si Teuta, pos shtëpisë, shikoni si e pastron edhe vendin e punës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një grua e zonja si Teuta, pos shtëpisë, shikoni si e pastron edhe vendin e punës

13:49 | 07 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme në vend.

Ajo kohëve të fundit ka realizuar edhe projektin e saj më të ri, që është një serial i cili do të fillojë të transmetohet nga java e ardhshme, shkruan ORAinfo.

E duket se seriali ka bërë që Teuta të kalojë shumë kohë në prova të tij.

Madje sot një koleg i saj, e ka publikuar Teutën duke pastruar.

Në ҫdo gjë që ajo bën, mund të vërejm se Teuta është një femër shumë e zonja./ORAinfo/

Komento: