Një hallë kaq e përkushtuar si Engji, ja sa me stil e veshur nipin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një hallë kaq e përkushtuar si Engji, ja sa me stil e veshur nipin e saj

14:46 | 10 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares që ndonëse e re në moshë arriti të jetë shumë e suksesshme në fushën e muzikës popullore.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shuhrete Behluli, dhe tani është një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një këngëtare tejet aktive, Engji nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto në Instastory, ku shihet nipi i saj Matini e ajo çka bie në sy është veshja që ka zgjedhur halla për të./ORAinfo/

Komento: