Një kunatë kaq e kujdesshme si Learta, ja çfarë surprize ia ka bërë Njomzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një kunatë kaq e kujdesshme si Learta, ja çfarë surprize ia ka bërë Njomzës

19:15 | 12 Shkurt 2019

Learta Jakupi është emri I nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Tani, ata janë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot Learta ka postuar një foto ku shihet një tortë që ia ka blerë kunatës së saj, Njomzës për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: