Një mami si Majlinda, kaq bukur e ka veshur Roanin sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një mami si Majlinda, kaq bukur e ka veshur Roanin sot

13:39 | 15 Mars 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram.

Edhe sot ajo ka publikuar një foto të tij, të cilin e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: