Një mashkull me mjekër të bardhë, ja sa është plakur Savashi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një mashkull me mjekër të bardhë, ja sa është plakur Savashi

11:33 | 28 Janar 2019

Adhuruesit e serialve turke, gjatë do ta mbajnë mend Savashin, që luajti personazhin kryesor te telenovela, Dashuri dhe Ndëshkim.

Ai me bukurin dhe talentin e tij, arriti që për një kohë të shkurtë të marrë zemrën e shumë fansave, përcjell ORAinfo.

Aktori turk, Murat Yıldırım ka bërë shumë ndryshime në jetën personale të tij. Ai është martuar me bukuroshen , Iman Elbani Yildirim.

Që nga transmetim i serialit ka kaluar shumë kohë dhe Savashi ka ndryshuar, ai është plakur. Fotoja më poshtë e dëshmon atë./ORAinfo/

Komento: