Një mashkull si Krenari, ja në çfarë vendi përrallor e ka dërguar Luanën

18:02 | 22 Shkurt 2019

Ajo është vajza më e komnentuar e show-bizit.

Luana Vjollca po i shijon pushimet në det dhe nga atje e ka publikuar një foto me të cilën joshë me atë çfarë ka veshur.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca së fundmi u shfaq nga pushimet në Austri dhe nga aty publikonte imazhe duke bërë ski, shkruan lajmi.net.

E nga bora, ajo ka zgjedhur që t’i vazhdojë pushimet në një vend më të nxehtë. Luana në Instagram i ka publikuar disa imazhe duke mos zbuluar vendin se ku ndodhet, mirëpo bazuar në pamjen duket se moderatorja seksi po pushon në Maldives.

“Nga bora në det. Përshëndetje nga ana tjetër”, ka shkruar ajo pranë postimeve.

Komento: