Një mashkull zeshkan dhe shumë joshës, ky është i dashuri i ri i Exhesë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një mashkull zeshkan dhe shumë joshës, ky është i dashuri i ri i Exhesë

18:18 | 22 Janar 2019

Ylli i “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Afra Saracoglu po jeton momentet më të bukura të jetës së saj. Ajo është më se e dashuruar me partnerin e saj Eray Altay.

Duket se gjërat mes tyre tashmë po shkojnë mbarë. Kujtojmë këtu se kjo lidhje i kushtoi Altay vendin e tij të punës për shkak të konfikteve mes tij si asistent regjisor dhe regjisorit të serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”.

Eray Altay, 32 vjeç është dashuria e parë për Afrën. Të paktën kështu shkruajnë mediet turke. Ata gjithashtu shkruajnë se burime pranë aktores tregojnë se ajo ra në dashuri me zgjuarsinë e Altay-t.

Komento: