Një muaj pas lindjes, shikojeni trupin ‘peshk’ të Loredanas

17:01 | 17 Janar 2019

Është ndër çiftet me të dashura në show biz.

Çifti i njohur, Mozik dhe Loredana në muajin dhjetor janë bërë prind për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana. Loredana preferoi që shtatzëninë e saj ta mbajë sa më larg vëmendjes mediatike.

Gjatë kësaj kohe në rrjetet sociale ajo publikonte fotografi vetëm të fytyrës së saj, kështu duke shmangur pjesët e trupit. Por, pas lindjes ajo filloi të tregohet më hapur me ndjekësit dhe herë pas here publikon imazhe të ndryshme, duke mos i lënë anash edhe ato që i ka bërë gjatë kohës sa ishte shtatzënë.

Së fundmi ajo në ‘Instagram’ ka publikuar një video të shkurtër ku zbulon edhe ndryshimet fizike që ka pësuar trupi pas lindjes. Loredana shfaqet në formë perfekte dhe duket se do i duhet shumë pak kohë që trupi i saj të kthehet ashtu si ka qenë.

Me të ardhur në jetë, prindërit e Hanës, Mozzik dhe Loredana i hapën vajzës së tyre një profil në rrjetin social, Instagram ku filluan të postonin imazhe të saja.

Në shumë pak orë profili i Hanës në Instagram arriti të fitojë mbi 142 mijë ndjekës, ndërsa tashmë ky profil numëron mbi 239 mijë ndjekës në këtë rrjet ku ka vetëm 11 fotografi të postuara.

Komento: