Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

23:59 | 13 Shkurt 2019

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera

Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij të Jasinit në serialin turk ” Zonja Fazilet dhe të bijat”, shkruan ORAinfo.

Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E të tillë duket se e ka edhe të dashurën e cila nga fotot që i kemi parë e lë në hije edhe ‘Exhen’./ORAinfo/

Komento: