Një nënë e kujdesshme si nusja e Albanit, ja ku i ka dërguar fëmijët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një nënë e kujdesshme si nusja e Albanit, ja ku i ka dërguar fëmijët

20:30 | 11 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se i ka dërguar fëmijët tek lodrat.

Fjolla duket të jetë një nënë shumë e kujdesshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!