Një nënë kaq e përkushtuar si Egzona, shikoni sa me stil e ka veshur vajzën e vogël. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë kaq e përkushtuar si Egzona, shikoni sa me stil e ka veshur vajzën e vogël.

14:17 | 05 Shkurt 2019

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo tani ka hapur edhe dyqanin e saj me veshje elegante për femra dhe me të po arrin sukses të madh, përcjell ORAinfo.

Egzona para pak ditësh lindi binjakë një djalë dhe një vajzë e që nga lindja duket se ka ndryshuar shumë.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot ajo ka postuar një foto të vajzës së saj të vogël e që shihet se e ka veshur me plot stil./ORAinfo/

Komento: