Një nënë kaq e përkushtuar si Lola, ia blen këtë lodër ‘gjigante’ vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë kaq e përkushtuar si Lola, ia blen këtë lodër ‘gjigante’ vajzës

23:45 | 14 Shkurt 2019

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lola është mjaft aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk heziton të na tregojë sa nënë e kujdesshme është.

Sot ajo ka marrë me vete vazjën në dyqan dhe atje ia ka blerë një lodër shumë të madhe, e gjë e cila e ka gëzuar shumë vajzën e saj./ORAinfo/

Komento: