Një nënë kaq tërheqëse si Majlinda, shikoni sa me stil është veshur sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë kaq tërheqëse si Majlinda, shikoni sa me stil është veshur sot

13:51 | 03 Shkurt 2019

Majlinda Zeka është tani një ndër emrat më të përfolur në publik e në media rozë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin Majk, dhe nga kjo lidhje ata kanë një djalë, Roanin, përcjell ORAinfo.

Tani, Roani rritet me prindërit e ndarë dhe për të përkujdeset nëna e tij.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale, e sot ka postuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe me një grim të lehtë e që duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: