Një nënë me stil si Lorendana, kaq bukur e ka veshur vajzën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë me stil si Lorendana, kaq bukur e ka veshur vajzën e saj

00:04 | 29 Janar 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës, të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: