Një nënë si Ariana, ja çfarë dhurate i bleu vajzës në Dubai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë si Ariana, ja çfarë dhurate i bleu vajzës në Dubai

13:20 | 25 Janar 2019

Ariana Fejzullahu është një dër personazhet më të njohura të publikut shqiptar.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani janë prindër të tre fëmijëve, e me të cilët, në këtë kohë po qëndrojnë në Dubai.

Meqë Ariana është tejet aktive në rrjete sociale, ajo ka postuar një foto ku shihet vajza e saj dhe një dhuratë që Ariana ia ka bërë asaj./ORAinfo/

Komento: