Një nënë si Egzona, e vesh vajzën e vogël të tërën me zemra, sa e ëmbël duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë si Egzona, e vesh vajzën e vogël të tërën me zemra, sa e ëmbël duket

11:21 | 31 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur pasi u bë gruaja e Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali, dy binjakët të të cilët i lindi pak ditë më parë.

Por, edhe përkundër kësaj, Egzona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të vogël, të cilën e ka veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: