Një nënë si Learta, ia bën këtë dhuratë kaq të veçantë Matinit

00:01 | 10 Janar 2019

Learta Jakupi tani është një ndër personazhet më të përfolura nga mediat.

Ajo është reja e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, dhe si e tillë u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtës te publiku, përcjell ORAinfo.

Learta dhe burri I saj, Kushtrimi nga martesa e tyre kanë një djalë Matinin.

E Learta nuk ka hezituar asnjëherë të na tregojë sa nënë e përkushtuar është.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet një pikturë me foton e Matinit e që si duket ajo e ka blerë për djalin e saj./ORAinfo/

Komento: