Një nuse kaq e zonja si Egzona, ja çka ka përgatitur për familjen e Albatritit

18:06 | 27 Shkurt 2019

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzoma Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura në publik e media rozë.

Ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e përkushtuar në profesion e në familje, Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

E së fundi, ajo ka postuar një foto në Instastory ku shihet se ka përgatitur një ëmbëlsirë për familjen e saj./ORAinfo/

Komento: