Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj

20:43 | 12 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmetit u bë e njohur në media e në publik si gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ndonëse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, tani Fjolla famën e madhe po e arrin vetë duke qenë shumë e suksesshme në dyqanin që ka hapur, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sonte, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka gatiar ëmbëlsirë për burrin dhe fëmijët, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo./ORAinfo/

Komento: