Një nuse kaq me stil si Arbnora, do t’iu befasojë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse kaq me stil si Arbnora, do t’iu befasojë me pamjen

17:24 | 05 Shkurt 2019

Taulant Xhaka është futbollisti i njohur shqiptar e që është i njohur pothuajse në të gjithë botën.

Ai dhe e fejuara Arbnora janë shumë të përfolur jo vetëm në publikun shqiptar por edhe nga publiku dhe mediat e huaja, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

Meqë është mjaft aktive në rrjete sociale , ajo sot ka publikuar një foto ku është veshur me plot stil./ORAinfo/

Komento: