Një nuse romantike si Behari, shikoni se çfarë surprize i ka përgatitur Ymytin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse romantike si Behari, shikoni se çfarë surprize i ka përgatitur Ymytin

21:32 | 06 Janar 2019

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.

Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.Shikoni se çfarë surprize ia ka përgaditur Ymytit. /ORAinfo/

Komento: