Një nuse si Andrra, ja sa shumë e do vjehrrën

14:01 | 08 Janar 2019

Andrra Destani është tashmë shumë e njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa.

Nuk ka dyshim se Andrra është ndër nuset më të komentuara dhe më të suksesshme të estradës, shkruan Kosovarja.

Me biznesin e saj ka arritur shumë dhe në treg është bërë emër edhe më i njohur.

Përveç angazhimeve të shumta, Andrra ndanë kohë edhe për më të dashurit.

Kësaj here shihet me vjehrrën dhe bashkëshortin, këngëtarin e njohur Sinan Hoxha.

Një gjë që bie në sy është raporti i dyshes i cili reflekton shumë pozitiv, e këtë gjë e tregon ky imazh.

Komento: