Një nuse si Arbnora, shikoni çfarë surprize i bën Taulantit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse si Arbnora, shikoni çfarë surprize i bën Taulantit

18:17 | 03 Shkurt 2019

Taulant Xhaka është futbollisti i njohur shqiptar e që është i njohur pothuajse në të gjithë botën.

Ai dhe e fejuara Arbnora janë shumë të përfolur jo vetëm në publikun shqiptar por edhe nga publiku dhe mediat e huaja, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

E sot, Arbnora ka postuar një foto ku shihet se ka ruajtur një copë gazete ku është bërë fjalë burrin e saj, Taulantin./ORAinfo/

Komento: