Një nuse si Fjolla, shikoni çfarë ka përgatitur për Albanin e fëmijët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse si Fjolla, shikoni çfarë ka përgatitur për Albanin e fëmijët

14:59 | 24 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmetit u bë e njohur në media e në publik si gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ndonëse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, tani Fjolla famën e madhe po e arrin vetë duke qenë shumë e suksesshme në dyqanin që ka hapur, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka përgatitur me mëngjes ëmbëlsira për Albanin e fëmijët./ORAinfo/

Komento: