Një nuse si Fjolla, shikoni darkën që ka përgatitur për Albanin dhe fëmijët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse si Fjolla, shikoni darkën që ka përgatitur për Albanin dhe fëmijët

18:52 | 20 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo përmes një postimi ajo ka publikuar darkën që po hanë bashkë me familjen./ORAinfo/

Komento: