Një nuse si Learta, shikoni tortën që ka përgatitur sonte për familjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse si Learta, shikoni tortën që ka përgatitur sonte për familjen

19:06 | 25 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka përgatitur një ëmbëlsirë për familjen e saj.

Vazhdimisht, Learta e dëshmon se është një grua shumë e zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

Komento: