Një re si Egzona, shikoni tortën që ka përgatitur për ditëlindjen e vjehrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një re si Egzona, shikoni tortën që ka përgatitur për ditëlindjen e vjehrrës

17:40 | 04 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, shkruan ORAinfo.

Egzona se fundmni është bërë nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze.

Sot, Merita Spahiu ka ditëlindjen ,e me këtë rast reja e saj, Egzona ka përgatitur një tortë shumë të bukur.

Meritës do t’i pëlqejë shumë kjo dhuratë nga reja e saj./ORAinfo/

Komento: