Një ‘vajzë e re’ dhe plot stil, kjo është nëna e Argjentina Ramosaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një ‘vajzë e re’ dhe plot stil, kjo është nëna e Argjentina Ramosaj

19:56 | 30 Janar 2019

Argjentina Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur dhe e pëlqyer për publikun.

Ajo përveç me zërin e saj, njihet me stilin e saj dhe paraqitjet e saj përherë elegante, përcjell ORAinfo.

Argjentina ndonëse nuk është shumë e përkushtuar në muzikë, është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto të nënës së saj, e cila duket plot stil dhe si një vajzë e re./ORAinfo/

Komento: