Një vjehërr si e Elitës, ja me çfarë torte gjigante e pret nipin e saj Zërin

20:21 | 23 Shkurt 2019

Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë emëruar Zëri.

Edhe pse shumë i vogël, ai ka marrë vëmendjen maksimale të shtypit, për shkak të prindërve të tij të famshëm, Elita Rudit dhe reperit Gjiko.

E sot i vogli i tyre sot për herë të parë është futur në shtëpi dhe tashmë ky ritual është kthyer në një traditë speciale për vetë prindërit, por edhe familjarët.

Kështu është pritur Elita bashkë me djalin nga familjarët. /ORAinfo/

Komento: