Një zonjë e vërtetë, Adrian Gaxha na prezanton me nënën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një zonjë e vërtetë, Adrian Gaxha na prezanton me nënën e tij

17:29 | 25 Janar 2019

Adrian Gaxha pëlqehet mjaft shumë për stilin e tij muzikor.

Meqë është aktiv në rrjete sociale, ai publikon imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net.

Imazhi i fundit i tij është kur prezanton nënën teksa shfaqen së bashku në makinë. “Shoferi im më i mirë”, shkruan ai.

E fundit këngë e publikuar nga Adrian Gaxha është “Lady Malena”, në bashkëpunim me Vig Poppën.

Komento: