Njomza e ka ditëlindjen, ja si e uron Learta kunatën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njomza e ka ditëlindjen, ja si e uron Learta kunatën e saj

09:03 | 12 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.
Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” duke filluar ditën kështu me një urim për kunatën e saj, Njomzën.

Kjo e fundit sot feston ditëlindjen kurse Learta i ka uruar cdo të mirë.

“Gëzuar ditëlindjen Loqki, Te Duam” ka shkruar Learta. /ORAinfo/

Komento: