Njomza organizoi edhe një festë për djalin, por ja cila është surpriza e mbrëmjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njomza organizoi edhe një festë për djalin, por ja cila është surpriza e mbrëmjes

23:55 | 15 Mars 2019

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po e arrin vetë si grimere shumë e njohur, përcjell ORAinfo.

Njomza para dy muajsh lindi djalë e për këtë ajo më vonë bëri festë të madhe.

E sot, ajo ka bërë edhe një festë, e si surprizë e kësaj mbrëmje duket të jetë prezenca e grupit Elita 5./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!