Njomza vishet e rregullohet si ‘nuse’ për ditëlindjen e saj, ja si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njomza vishet e rregullohet si ‘nuse’ për ditëlindjen e saj, ja si po duket

18:08 | 12 Shkurt 2019

Njomza është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo është frizere shumë e njohur dhe e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Njomza sot ka ditëlindjen, e për këtë mori urime të shumta.

Ajo publikoi fotografi nga më të ndryshmet.

E një njërën nga fotot, Gresa shihet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!