Nora del me shoqe pa pikë grimi, pamja e saj iu lë gojëhapur

19:54 | 16 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar më muzicientin e njohur Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Sot, meqë Nora është tejet aktive në rrjete sociale, ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e pa grimosur, dhe me një pamje si asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: