Nora edhe para 6 vitesh dukej super-femër, kjo veshje e saj do t’iu mahnis

22:05 | 13 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet para 6 vitesh dhe po duket tejet bukur.

Në foton në fjalë, ajo shihet bashkë me Geta Beqën, të dyja femra shumë atraktive./ORAinfo/

Komento: