Nora ndryshon komplet stilin, të veshur kështu nuk e keni parë kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora ndryshon komplet stilin, të veshur kështu nuk e keni parë kurrë

14:42 | 24 Shkurt 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që u bë e njohur në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur e tëra në të zezë dhe në stil që s’e kemi parë më herët./ORAinfo/

Komento: