Nora nuk është ‘normal’, ja me çfarë veshje del në mot të ftohtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora nuk është ‘normal’, ja me çfarë veshje del në mot të ftohtë

19:02 | 24 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar më muzicientin e njohur Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Sot, Nora ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me një veshje shumë të papërshtatshme në klëtë mot të ftohtë./ORAinfo/

Komento: