Nora po kujdeset kaq shumë për veten, do t’iu befasojë me veprimin e sotëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora po kujdeset kaq shumë për veten, do t’iu befasojë me veprimin e sotëm

16:38 | 31 Janar 2019

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të përfolura të publikut shqiptar.

Ajo që e bën atë të komentuar në public përveç zërit është pamja e saj shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Nora nuk heziton asnjëherë të na tregojë se sa shumë merret me pamjen e saj dhe fotot e shumta që ajo I poston e dëshmojnë këtë.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një tretman për fytyrën e saj./ORAinfo/

Komento: