Nora publikon foton më të dhimbshme me babin e saj të ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora publikon foton më të dhimbshme me babin e saj të ndjerë

20:39 | 22 Shkurt 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që përveç me këngët e saj, rrëmbeu shumë fansa edhe me paraqitjet e saj tërheqëse.

Ajo u bë më e pëlqyera e publikut që në daljen e parë dhe që nga atëherë është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Nora është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën ka treguar sa shumë po I mungon babai i saj i ndjerë./ORAinfo/

Komento: