Nora sapo doli nga frizerja, ka një detaj i cili mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora sapo doli nga frizerja, ka një detaj i cili mori tërë vëmendjen

12:22 | 28 Maj 2019

Nora dhe Robert Berisha po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, por më aktive është Nora.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar, por gjoksi të cilin e ka ekspozuar, mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: