Nora sapo publikoj një foto përvëluese, por çka po ndodh me të pasmet e saj? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora sapo publikoj një foto përvëluese, por çka po ndodh me të pasmet e saj?

18:46 | 07 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është martuar para disa vitesh me Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është nënë, Nora gjithmonë ka rënë në sy për dukjen e saj e sidomos për format e trupit.

E në fotografinë që e ka postuar në Instagram sot, ajo duket tejet elegante dhe si asnjeherë më pare. /ORAinfo/

Komento: