Nora vishet me fustan të kuq e të ngushtë, më vallëzimin e saj do ta ‘shashtris’ Robertin

13:58 | 25 Shkurt 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që përveç me këngët e saj, rrëmbeu shumë fansa edhe me paraqitjet e saj tërheqëse.

Ajo u bë më e pëlqyera e publikut që në daljen e parë dhe që nga atëherë është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Nora është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto dhe video nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan të kuq e goxha joshës.

E sikur mos të mjaftonte kjo, ajo ka filluar edhe të vallëzojë duke u shfaqur super hot. /ORAinfo/

Komento: