Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj

13:52 | 11 Janar 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta nga njerëz të ndyrshëm.

E duket se në shtëpinë e saj dje ka pasur në festë të madhe.

Mirëpo duket se Shyhretja ka filluar të plaket e këtë e kemi parë në fotot që I ka postuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!