Nuk do ta njihni Kemalin me këtë stil të ri të flokëve! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do ta njihni Kemalin me këtë stil të ri të flokëve!

11:33 | 15 Shkurt 2019

Aktori turk, Burak Ozcivit u bë i famshëm te ne me rolin e tij të Kemalit në serialin ‘Kara Seva’.

Një mashkull zeshkan me një bukuri të rrallë, mori vëmendje të madhe dhe fitoi shumë fansa për një kohë të shkurtë, përcjell ORAinfo.

Aktori vitin që lamë pas u martua me aktoren bukuroshe, Fahriye Evcen. Madje, të dy kanë pasur rastin që të luajnë në një film.

E sot Kemaili na vjen me një imazh më ndryshe. Me flokë të gjata dhe pa mjekër, Kemaili ka befasur me stilin e ri. /ORAinfo/

Komento: