Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do të besoni me cilën aktore nga seriali ka qenë i lidhur ‘Jagizi’

15:04 | 25 Janar 2019

Caglar Ertugrul është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur dhe i pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Mediat turke flasin për një lidhje të mundshme në mes të tij dhe të ‘Selinit’.

Edhe pse nuk kanë pasur paraqitje publike bashkë në media e në publik është përfolur një lidhje në mes tyre./ORAinfo/

Komento: