Nuk do të besoni sa e re është ‘Tringa’ nga ‘O sa mire’

23:32 | 15 Janar 2019

Erza Ramuka është aktorja që ndonëse shumë e re në moshë arriti të jetë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Tringës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk duket, tani ‘Tringa’ është vetëm 17 vjeçare.

Ajo hyn në mesin e artistëve shumë të suksesshëm shqiptarë pavarësisht moshës së re./ORAinfo/

Komento: