Nuk do të besoni sa shumë ka ndryshuar tani ‘Emiri’

23:39 | 09 Janar 2019

Kaan Nurcianoglu është aktori turk, dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin.

Ai mori zemrat e publikun shqiptar me rolin e tij të ‘Emirit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

‘Emiri’ poashtu shquhet edhe si një ndër aktorët më të bukur në Turqi.

Nga fotografitë që i poston, shohim se ‘Emiri’ pas përfundimit të serialit ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet tani./ORAinfo/

Komento: